KONTAKT

Jeżeli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące leków naszej firmy bądź też chcielibyście skonsultować Waszych pacjentów prosimy o przekazanie pytań na adres naszej firmy:

SANUM POLSKA Sp. z o.o.
ul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin
tel. (91) 8123804,
tel./fax (91) 8123805
e-mail: sanum@sanum.com.pl

Beata Dąbrowska dyrektor ds. sprzedaży tel.
501 785 588
e-mail:
beata@sanum.com.pl
Weronika Bandosz asystentka dyrektora ds. sprzedaży tel.
600 905 070
e-mail:
weronika.bandosz@sanum.com.pl
PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI
Beata Dąbrowska region wielkopolski
i kujawsko-pomorski
tel.
501 785 588
e-mail:
beata@sanum.com.pl
Anna Wróbel region łódzki
i mazowiecki
tel.
509 431 821
e-mail:
annawrobel@sanum.com.pl
Beata Dąbrowska region pomorski
tel.
501 785 588
e-mail:
beata@sanum.com.pl
Marzena Kos region małopolski tel.
503 052 000
e-mail:
marzena@sanum.com.pl
Maria Pieniążek-Jakubczak Warszawa-miasto tel.
500 122 137
e-mail:
maria@sanum.com.pl
Zbigniew Michalak region podlaski
i warmińsko-mazurski
tel.
509 246 409
e-mail:
zbigniew@sanum.com.pl
Beata Dąbrowska region zachodniopomorski
i lubuski
tel.
501 785 588
e-mail:
beata@sanum.com.pl
Jacek Grzegorzewski region dolnośląski tel.
502 573 222
e-mail:
jacek.grzegorzewski@sanum.com.pl
Iwona Lizończyk region śląski tel.
509 648 808
e-mail:
iwona.lizonczyk@sanum.com.pl